Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości Lublin

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie

powierzchnie biurowe do wynajęcia

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości - wynajem biur, wynajem magazynów, powierzchnie biurowe - Lublin, Zamość, Przemyśl

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości - Lublin

Zapraszamy do wynajęcia biur po kompleksowym remodelingu budynku biurowego na terenie Spółki Farbud przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie. Przebudowa obiektu zakończy się pod koniec 2018r. Nastąpi całościowa modernizacja pomieszczeń, co związane jest z podniesieniem ich standardu. Zewnętrznej części budynku zostania nadana bryła współczesnej formy poprzez uporządkowanie struktury elewacji.

Docelowy plan inwestycyjny przewiduje powstanie w tym miejscu nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego Farbud Office Park, który zaoferuje łącznie około 17 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej magazynów oraz 2 tysiące metrów biur.

W bliskiej odległości CH IKEA, Al. Spółdzielczości Pracy , ul. Wojtasa, oraz węzeł drogowy trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19. Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 18 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku.

W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej. Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach.