Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości Lublin

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie

powierzchnie biurowe do wynajęcia

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości - wynajem biur, wynajem magazynów, powierzchnie biurowe - Lublin, Zamość, Przemyśl

Biurowiec przy ul. Stefczyka 30 w Lublinie - Farbud Nieruchomości - Lublin

Zapraszamy do wynajęcia biur po kompleksowym remodelingu modernizację elewacji budynku biurowego na terenie spółki Farbud, znajdującego się przy ulicy Stefczyka 30. Przebudowa obiektu zakończy się latem 2018 r. Modernizacja polega całościowej modernizacji biur, podniesiem standardu, zmianie kolorystyki zewnętrznych budynku oraz nadaniu jego bryle współczesnej formy poprzez uporządkowanie struktury elewacji.

Docelowy plan inwestycyjny przewiduje powstanie w tym miejscu nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego Farbud Office Park, który zaoferuje łącznie około 17 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej magazynów oraz 2 tysiące metrów biur.

W bliskiej odległości CH IKEA, Al. Spółdzielczości Pracy , ul. Wojtasa, oraz węzeł drogowy trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19. Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 18 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku.

W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej. Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach.